داخل کابین

tick_iconقسمت بار

tick_iconقسمت کارگو

مقررات قسمت بار

  • رزرو باید حداکثر بین ۳ تا ۱۰ روز قبل از پرواز انجام گیرد. (امکان رزرو زودتر برای حضور پت در پرواز هم امکان پذیر است که کارهای هماهنگی برای اخذ مدارک را راحت تر می کند.)

  • محدودیت نژادیarrowنژادهای پوزه مسطح مثل: pug / chow chow / Pekingese / Persian cat /Shihtzu/English bulldog/ Himalayan / Boxer/ French bulldog / و غیره …  در پروازهای Qatar ممنوع میباشد.

 

  • جهت رزرو حضور پت می توان با برقراری تماس تلفنی با دفتر مرکزی یا مراجعه حضوری به دفتر مرکزی و یا ارسال ایمیل، این کار را انجام داد که با توجه به ترافیک پروازی این روزها در مورد این ایرلاین، فقط ۲ روش آخر در شرایط حال امکان پذیر است.

اطلاعات زیر برای تایید حضور پت در پرواز مورد درخواست ایرلاین قطر می باشد

  1.  اسکن صفحات شناسنامه پت (برچسب بارکد میکروچیپ در شناسنامه الزامی است.)
  2. ابعاد دقیق باکس
  3. مجموع وزن پت و باکس
  4. اسکن بلیط مسافر بطوری که شماره بلیط یا کد رزرو بطور واضح مشخص باشد.
  5. اسکن پاسپورت مسافر

 

نکته مهم: دقت شود که در صورتی که مجموع وزن پت و باکس و ابعاد باکس در هنگام پذیرش فرودگاهی با اعداد اظهار شده موقع رزرو حضور پت فرق داشته باشد، ایرلاین قطر، پت مذکور را پذیرش نمی کند.

نکته مهم: در صورتی که نژاد قید شده در هنگام رزرو حضور در پرواز با نژاد پت شما مغایرت داشته باشد، ایرلاین قطر از پذیرش پت شما ممانعت به عمل می آورد.

هزینه های ایرلاین قطر برای پذیرش پت:

ـ برای سگ های متوسط تا ۳۲ کیلوگرم بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ دلار با توجه به مقصد.

ـ برای سگ های بزرگ بین ۳۲ تا ۵۰ کیلوگرم بین ۳۰۰ تا ۴۵۰ دلار با توجه به مقصد.

در صورتی که شرکت ایران پت تراول افتخار تهیه مدارک انتقال حیوان خانگی شما را بر عهده دارد، برای کسب اطلاع از مجراهای ارتباطی دفاتر ایرلاین قطر در ایران، چگونگی پذیرش پت و استاندار باکس مورد پذیرش ایرلاین قطر می توانید از طریق یک از درگاه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

مقررات قسمت Cargo :

کلیه مقررات مشابه مقررات قسمت بار می باشد.