ایرلاین

Air Canada

Air Canada

داخل کابین

قسمت بار

قسمت کارگو

 

 

علیرغم اینکه ایرکانادا از مبدا ایران پروازی ندارد بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی که به کانادا سفر می‌کنند ممکن است یک پرواز داخلی با این ایرلاین داشته باشند

حیوانات خانگی در این ایرلاین می‌توانند داخل کابین، checked baggage و کارگو (ارسال بدون همراهی مسافر) پذیرش شوند. اگر وزن پت با باکس زیر هشت کیلو باشد می‌توانید داخل سافت باکس برای هواپیما (با اندازه های مشخص) همراه خود داشته باشید. در صورت بیشتر بودن وزن، پت بصورت checked baggage داخل هارد باکس (با اندازه های مشخص) می‌تواند درپرواز شما ولی در قسمت مخصوص حیوانات باشد. در صورتی که وزن پت با باکس بالای 45 کیلوگرم باشد باید از خدمات کارگو این ایرلاین برای جابجایی آن استفاده کنید.

هر مسافر می تواند فقط یک سگ یا گربه در کابین و حداکثر دو سگ یا گربه بصورت checked baggage همراه خود داشته باشد

سن پت شما باید حداقل 12 هفته باشد و اگر در کابین پذیرش شده باشد باید در طول پرواز زیر صندلی جلویی شما باشد. مسافرانی که پت همراه دارند نمی توانند آنلاین چک-این کنند و حتما باید نیم ساعت قبل از زمان توصیه شده برای چک-این حضوراً به کانتر مراجعه کنند.

با توجه به اینکه تمام هواپیماهای این ایرلاین برای کنترل دما در قسمت مخصوص حیوانات مجهز نیستند، اگروزن پت شما بیش از هشت کیلو باشد، محدودیت‌های دمایی تاثیر مهمی در پذیرش پت شما بصورت checked baggage خواهد داشت.

ایرکانادا از 1 نوامبر تا 31 مارچ وقتی دما صفر درجه یا پایین‌تر باشد، فقط در پروازهای انجام شده با ایرباس  ( A319-100, A320-200 – A321-200) حیوانات خانگی را می‌پذیرد.

محدودیت اوج سفرهای زمستانی (Peak winter travel restrictions) یکی دیگر از محدودیت های مهم این ایرلاین برای پذیرش حیوانات خانگیست. این ایرلاین بخاطر افزایش حجم سفر از 15 دسامبر تا 12 ژانویه پذیرش پت از نوع کارگو و checked baggage ندارد. بنابراین اگر قصد سفر با پت به کانادا را دارید و برای رسیدن به شهر مقصد باید از پروازهای این ایرلاین استفاده کنید بهتراست این محدودیت های دمایی را مدنظر قرار دهید.

مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید